csendepl

Bezpočet kvalitních restaurací se nachází přímo v obci Černý Důl. Rádi Vám doporučíme další zařízení, případně i v blízkém Vrchlabí.

Smart TV

Wi-Fi

Pračka

Espresso

Parkování

Skibus

Grilování

Přistýlka

Vybavení apartmánu


Vybavení apartmánu je na vysoké úrovní odpovídající požadavkům středně náročného klienta.

Káva

Milujeme kávu a sami si ji pražíme. Po celou dobu pobytu jsme vám upražili kávu z Hondurasu z regionu Santa Barbara, kterou si zamilujete.

Satelitní Smart TV

Apartmán je vybaven Smart TV se satelitním příjmem a bezplatným Wi-Fi připojením v celém prostoru.

Pohodlná ložnice

Obě ložnice (4 lůžka + 1 přistýlka) mají kvalitní postele s tvrdou matrací. Oceníte velký úložný prostorem a LED osvětlení se stmíváním.

Luxusní koupelna

Koupelna vybavena luxusním prostorným skleněným sprchovým koutem a pračkou. Standardem je ložní prádlo, ručníky a osušky, sprchový gel, šampón. WC je samostatné.

Moderní kuchyň

V kuchyni je mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem, myčka, trouba, indukční varná deska a automatické espresso s vlastní kávou zdarma.

Prostorné ubytování

Byt má svůj vlastní vchod, veliký prostor pro uložení lyží, kol, zavazadel, disponuje prostornou venkovní verandou, parkování u domu.

Lyžařské areály

V blízkosti je autobusová zastávka, kde staví Skibus. Ten Vás dopraví do lyžařských areálů Černý Důl, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou.

Venkovní posezení

V letním období lze u nás využít prostory velké zahrady, na které pro Vás připravujeme příjemné venkovní posezení s možností grilování.

Kvalitní restaurace

Bezpočet kvalitních restaurací se nachází přímo v obci Černý Důl. Rádi Vám doporučíme další zařízení, případně i v blízkém Vrchlabí.